Your limit is on demand. The limit can be raised.>
Olej na papíře, 46, 5 x 36, 5 cm, paspartováno, značeno vpravo dole autorovou ligaturou.Autor viz T 1/425, TB 18/447, B 6/47, NEČVU 1/317.